Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie ASTON Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kajki 3/1, 10-546 Olsztyn.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Żłobek Britannica Śródmieście

Żłobek Niepubliczny Britannica – Śródmieście przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23 to placówka niepubliczna o ugruntowanej już renomie, działająca w Olsztynie kilka lat, zapewniająca wysoki poziom opieki i wychowania dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Żłobek może przyjąć 28 dzieci. Pracujemy w dni robocze w godzinach od 6:30 do 16:30.

Oferta:

  • Tworzymy indywidualne programy adaptacji w żłobku, poprzedzone wywiadem,
  • Oferujemy fachową i troskliwą opiekę przez cały czas pobytu dziecka w żłobku,
  • Organizujemy zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w formie zabawy w tym zajęcia edukacyjne, zabawy manualne, plastyczne, ruchowo –muzyczne,
  • Rozbudzamy zainteresowania książką, aktywizujemy rodziców do czytania naszym dzieciom w każdej z grup,
  • Serwujemy naszym dzieciom doskonałe pod względem smakowym i wizualnym zróżnicowane posiłki, uwzględniając ewentualne wskazania lekarskie,
  • zatrudniamy kompetentną, doświadczoną i życzliwą kadrę.

Pozostałe informacje

Niepubliczny Żłobek Britannica znajduje się w spokojnym miejscu, w parku, w centralnej części miasta, z dala od ruchliwych ulic, ale z dobrym dojazdem i parkingiem.  Posiadamy dwie sale zabaw dla poszczególnych grup wiekowych, które pozwalają bawić się z rówieśnikami w kameralnej atmosferze, a następnie  spokojnie odpocząć w oddzielnych sypialniach. Są to nowoczesne przestrzenie urządzone z myślą o wszechstronnym rozwoju każdego dziecka, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne, ergonomiczne meble i ładne kąciki zabaw.