Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie ASTON Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kajki 3/1, 10-546 Olsztyn.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Żłobek
Puchatek

Żłobek Niepubliczny PUCHATEK przy ul. Gen. Józefa Hallera 4 to jedna z najstarszych tego typu placówka niepubliczna powstała w Olsztynie, prowadząca działalność opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci od 1-roku życia do 3 lat. Żłobek jest  czynny 5 dni w tygodniu, również w ferie i wakacje. Oferowana jest opieka dla naszych podopiecznych od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16:00.

Oferta:

  • Świadczymy usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne na najwyższym poziomie,
  • Zapewniamy całodzienne wyżywienie spełniające obowiązujące normy żywieniowe,
  • Prowadzimy urozmaicone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i rozwojowe zgodnie z programem pracy żłobka,
  • Organizujemy dni adaptacyjne w celu ułatwienia przystosowania się dziecka do pobytu w żłobku,
  • Staramy się zaspokajać najważniejsze potrzeby dziecka: fizyczne, społeczne, psychiczne i emocjonalne,
  • Promujemy zachowania prozdrowotne.

Pozostałe Informacje

W żłobku utworzone zostały 34 miejsca dla dzieci. W Placówce posiadamy 3 sale odpowiednio dostosowane do przedziału wiekowego naszych podopiecznych ( 2 sale do dziennego pobytu i 1 salę do spania). Sale są przestronne, wyposażone w ładne, funkcjonalne i kolorowe meble. Wszystkie zabawki i sprzęty posiadają odpowiednie certyfikaty zgodne z wymogami. Każda z sal posiada swoją łazienkę z brodzikiem, toaletami oraz umywalkami dostosowanymi do wzrostu dzieci. Atrakcyjny wystrój placówki i odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy oraz wypoczynku.